Lakiernik Ustroń

Lakiernictwo

W ramach naszej oferty pomocy drogowej w okolicach Cieszyna, Żywca, Bielska i Ustronia świadczymy również usługi serwisowe w naszym warsztacie stacjonarnym. Oprócz napraw mechanicznych i usług blacharskich nasi Klienci mogą liczyć także na pomoc lakiernika samochodowego. Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne oraz wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę — dzięki temu jesteśmy w stanie wykonywać prace lakiernicze szybko i precyzyjnie przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. Serwis blacharsko-lakierniczy BETA-CAR zapewni Waszym pojazdom doskonały wygląd i zapewni im długotrwałą ochronę.

lakiernictwo samochodowe

Lakiernictwo samochodowe w Ustroniu i Cieszynie

Na lakiernictwo samochodowe składa się szereg usług mających na celu przeprowadzenie renowacji nadwozia samochodu. Odbywa się to poprzez szereg następujących po sobie czynności takich jak usunięcie rdzy, osadów, zabrudzeń czy resztek starego lakieru oraz nałożenie na wyczyszczoną powierzchnię nowych powłok ochronnych odpowiedniej grubości, które zabezpieczają karoserię przed korozją i nadają pojazdowi odnowiony, atrakcyjny wygląd. W zależności od zapotrzebowania Klienta, a także efektu, jaki che się osiągnąć nakładanie lakieru może odbywać się za pomocą różnych technik takich jak malowanie proszkowe, lakierowanie na mokro czy E-coat. Nowo nałożone powłoki lakiernicze zapewniają doskonałą ochronę karoserii, znacząco przedłużając żywotność pojazdu.

Nasz warsztat lakierniczy w Ustroniu jest do dyspozycji wszystkich Klientów korzystających z usług pomocy drogowej Beta-Car. Pomagamy poszkodowanym kierowcom, którym przydarzyła się kolizja drogowa w okolicach Cieszyna, Żywca, Bielska-Białej czy też pobliskich miejscowości. W ramach lakiernictwa samochodowego możemy zaoferować m.in. takie usługi jak:

  • Polerowanie i wyrównywanie warstw lakieru
  • Lakierowanie części samochodowych w komorze bezpyłowej
  • Usuwanie rys po wypadkach
  • Nakładanie powłok i podkładów antykorozyjnych
  • Zmiana koloru lakieru
  • Wyrównanie nadwozia
  • Tuning wizualny samochodu
  • Malowanie proszkowe
  • Usuwanie rdzy i różnego rodzaju zabrudzeń
  • Renowacja felg i reflektorów

Lakiernictwo samochodowe to wymagające i odpowiedzialne zajęcie, dlatego naszą kadrę tworzą fachowcy doświadczeni w usuwaniu szkód powypadkowych, pracujący na nowoczesnym, bezpiecznym i ekologicznym sprzęcie. Jeżeli szukasz zakładu blacharsko-lakierniczego w CieszynieUstroniu lub okolicach BETA-CAR może zagwarantować Ci usługi najwyższej jakości. Dzięki nam Twoje auto będzie wyglądać jak nowe, wzrośnie jego wartość rynkowa, a Ty będziesz cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem podczas jazdy.

Jeżeli Twój samochód ucierpiał podczas stłuczki w okolicach Cieszyna, Żywca lub Bielska, ma zarysowany lakier, a na jego częściach widać ślady korozji zadzwoń do naszego zakładu lakierniczego i umów się z nami na najbliższy wolny termin! Nasz serwis mechaniczny jest czynny całą dobę, a zatrudnieni w nim specjaliści wykonują kompleksowe prace związane z diagnostyką, naprawą usterek, wymianą części, blacharstwem oraz lakiernictwem samochodowym. Zaufaj nam, a my zrobimy co w naszej mocy, by Twoje auto wróciło na jezdnie w doskonałym stanie.

Pomoc drogowa w Cieszynie, Bielsku, Żywcu i okolicach

BETA-CAR świadczy całodobowe usługi pomocy drogowej. Nasi Klienci mogą liczyć na pomoc nawet w najtrudniejszej sytuacji na trasie. Nasz mobilny serwis jest w stanie dokonać drobnych napraw na miejscu zdarzenia, dowieść paliwo, awaryjnie uruchomić samochód czy wymienić zużyty/uszkodzony akumulator. Posiadamy lawety przystosowane do przewożenia zarówno samochodów osobowych, dostawczych, jak i ciężarowych. W razie potrzeby usunięcia szkód powypadkowych dysponujemy doskonale wyposażonym warsztatem naprawczym, w którym świadczymy takie usługi jak blacharstwo i lakiernictwo samochodowe. Działamy na terenie UstroniaCieszynaŻywca i Bielska, ale jesteśmy w stanie również udzielać pomocy w innych częściach kraju i za granicą. W razie kłopotów na drodze pamiętaj, że zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Serdecznie zapraszamy, również do skorzystania z naszych usług!